DomProduktyKondensatoryAluminiowe kondensatory elektrolityczne160LEX5R6MEFC6.3X11
160LEX5R6MEFC6.3X11 Image
Obrazy mają charakter poglądowy Patrz Specyfikacje produktu
160LEX5R6MEFC6.3X11
Mfr# 160LEX5R6MEFC6.3X11
Mfr. Rubycon
Opis CAP ALUM 5.6UF 20% 160V RADIAL
Status RoHs
Więcej informacji Więcej o Rubycon 160LEX5R6MEFC6.3X11
Arkusze danych 160LEX5R6MEFC6.3X11.pdf
Wiadomość
Part Number 160LEX5R6MEFC6.3X11
Producent Rubycon
Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 0 pcs
Napięcie - Wyjście Różnica (Typ) @ Odległość -
Napięcie - DC Rewers (VR) (maks) 160 V
Zakres Travel ±20%
Technologia Through Hole
przełączanie napięcia 52 mA @ 120 Hz
Skala 0.248' Dia (6.30mm)
Kolor LED LEX
Impedancja -40°C ~ 125°C
Cyfra / Alpha Rozmiar Polar
Format danych -
Obecny - Wyjście (Typ) 0.098' (2.50mm)
Kontakt Timing 5.6 µF
Kod klasy 0.512' (13.00mm)
Prędkość karty 4000 Hrs @ 125°C
Typ łożyska 104 mA @ 100 kHz