DomProduktyKondensatoryAluminiowe kondensatory elektrolityczne160LLE15MEFC8X11.5
160LLE15MEFC8X11.5 Image
Obrazy mają charakter poglądowy Patrz Specyfikacje produktu
160LLE15MEFC8X11.5
Mfr# 160LLE15MEFC8X11.5
Mfr. Rubycon
Opis CAP ALUM 15UF 20% 160V RADIAL
Status RoHs
Więcej informacji Więcej o Rubycon 160LLE15MEFC8X11.5
Arkusze danych
Opis
  • Na stanie:939 pcs
Wiadomość
Part Number 160LLE15MEFC8X11.5
Producent Rubycon
Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 939 pcs
Arkusze danych
Napięcie - Wyjście Różnica (Typ) @ Odległość -
Napięcie - DC Rewers (VR) (maks) 160 V
Zakres Travel ±20%
Technologia Through Hole
przełączanie napięcia 92 mA @ 120 Hz
Skala 0.315' Dia (8.00mm)
Kolor LED LLE
Impedancja -40°C ~ 105°C
Cyfra / Alpha Rozmiar Polar
Format danych -
Obecny - Wyjście (Typ) 0.138' (3.50mm)
Kontakt Timing 15 µF
Kod klasy 0.531' (13.50mm)
Prędkość karty 15000 Hrs @ 105°C
Typ łożyska 174 mA @ 100 kHz