DomProduktyKondensatoryAluminiowe kondensatory elektrolityczne160LEX33MEFC10X16
160LEX33MEFC10X16 Image
Obrazy mają charakter poglądowy Patrz Specyfikacje produktu
160LEX33MEFC10X16
Mfr# 160LEX33MEFC10X16
Mfr. Rubycon
Opis CAP ALUM 33UF 20% 160V RADIAL
Status RoHs
Więcej informacji Więcej o Rubycon 160LEX33MEFC10X16
Arkusze danych 160LEX33MEFC10X16.pdf
Wiadomość
Part Number 160LEX33MEFC10X16
Producent Rubycon
Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 10847 pcs
Napięcie - Wyjście Różnica (Typ) @ Odległość -
Napięcie - DC Rewers (VR) (maks) 160 V
Zakres Travel ±20%
Technologia Through Hole
przełączanie napięcia 158 mA @ 120 Hz
Skala 0.394' Dia (10.00mm)
Kolor LED LEX
Impedancja -40°C ~ 125°C
Cyfra / Alpha Rozmiar Polar
Format danych -
Obecny - Wyjście (Typ) 0.197' (5.00mm)
Kontakt Timing 33 µF
Kod klasy 0.709' (18.00mm)
Prędkość karty 5000 Hrs @ 125°C
Typ łożyska 284 mA @ 100 kHz