DomProduktyKondensatoryAluminiowe kondensatory elektrolityczne160LEX15MEFC10X9
160LEX15MEFC10X9 Image
Obrazy mają charakter poglądowy Patrz Specyfikacje produktu
160LEX15MEFC10X9
Mfr# 160LEX15MEFC10X9
Mfr. Rubycon
Opis CAP ALUM 15UF 20% 160V RADIAL
Status RoHs
Więcej informacji Więcej o Rubycon 160LEX15MEFC10X9
Arkusze danych 160LEX15MEFC10X9.pdf
Opis
  • Na stanie:7 pcs
Wiadomość
Part Number 160LEX15MEFC10X9
Producent Rubycon
Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 7 pcs
Napięcie - Wyjście Różnica (Typ) @ Odległość -
Napięcie - DC Rewers (VR) (maks) 160 V
Zakres Travel ±20%
Technologia Through Hole
przełączanie napięcia 95 mA @ 120 Hz
Inne nazwy Active
Liczba poziomów General Purpose
Minimalny odcinek przekroju poprzecznego (Amin) mm² Radial, Can
Skala 0.394' Dia (10.00mm)
Kolor LED LEX
Impedancja -40°C ~ 125°C
Cyfra / Alpha Rozmiar Polar
Format danych -
Obecny - Wyjście (Typ) 0.197' (5.00mm)
Kontakt Timing 15 µF
Kod klasy 0.433' (11.00mm)
Prędkość karty 4000 Hrs @ 125°C
Typ łożyska 180 mA @ 100 kHz