DomProduktyKondensatoryAluminiowe kondensatory elektrolityczne160LEX22MEFC10X12.5
160LEX22MEFC10X12.5 Image
Obrazy mają charakter poglądowy Patrz Specyfikacje produktu
160LEX22MEFC10X12.5
Mfr# 160LEX22MEFC10X12.5
Mfr. Rubycon
Opis CAP ALUM 22UF 20% 160V RADIAL
Status RoHs
Więcej informacji Więcej o Rubycon 160LEX22MEFC10X12.5
Arkusze danych 160LEX22MEFC10X12.5.pdf
Wiadomość
Part Number 160LEX22MEFC10X12.5
Producent Rubycon
Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 1205 pcs
Napięcie - Wyjście Różnica (Typ) @ Odległość -
Napięcie - DC Rewers (VR) (maks) 160 V
Zakres Travel ±20%
Technologia Through Hole
przełączanie napięcia 121 mA @ 120 Hz
Skala 0.394" Dia (10.00mm)
Kolor LED LEX
Impedancja -40°C ~ 125°C
Cyfra / Alpha Rozmiar Polar
Format danych -
Obecny - Wyjście (Typ) 0.197" (5.00mm)
Kontakt Timing 22 µF
Kod klasy 0.571" (14.50mm)
Prędkość karty 5000 Hrs @ 125°C
Typ łożyska 217 mA @ 100 kHz