DomProduktyKondensatoryAluminiowe kondensatory elektrolityczne160LLE22MEFC10X12.5
160LLE22MEFC10X12.5 Image
Obrazy mają charakter poglądowy Patrz Specyfikacje produktu
160LLE22MEFC10X12.5
Mfr# 160LLE22MEFC10X12.5
Mfr. Rubycon
Opis CAP ALUM 22UF 20% 160V RADIAL
Status RoHs
Więcej informacji Więcej o Rubycon 160LLE22MEFC10X12.5
Arkusze danych
Wiadomość
Part Number 160LLE22MEFC10X12.5
Producent Rubycon
Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 25399 pcs
Arkusze danych
Napięcie - Wyjście Różnica (Typ) @ Odległość -
Napięcie - DC Rewers (VR) (maks) 160 V
Zakres Travel ±20%
Technologia Through Hole
przełączanie napięcia 121 mA @ 120 Hz
Skala 0.394" Dia (10.00mm)
Kolor LED LLE
Impedancja -40°C ~ 105°C
Cyfra / Alpha Rozmiar Polar
Format danych -
Obecny - Wyjście (Typ) 0.197" (5.00mm)
Kontakt Timing 22 µF
Kod klasy 0.571" (14.50mm)
Prędkość karty 15000 Hrs @ 105°C
Typ łożyska 217 mA @ 100 kHz