DomProduktyKondensatoryAluminiowe kondensatory elektrolityczne160LEX10MEFC8X9
160LEX10MEFC8X9 Image
Obrazy mają charakter poglądowy Patrz Specyfikacje produktu
160LEX10MEFC8X9
Mfr# 160LEX10MEFC8X9
Mfr. Rubycon
Opis CAP ALUM 10UF 20% 160V RADIAL
Status RoHs
Więcej informacji Więcej o Rubycon 160LEX10MEFC8X9
Arkusze danych 160LEX10MEFC8X9.pdf
Wiadomość
Part Number 160LEX10MEFC8X9
Producent Rubycon
Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 3661 pcs
Napięcie - Wyjście Różnica (Typ) @ Odległość -
Napięcie - DC Rewers (VR) (maks) 160 V
Zakres Travel ±20%
Technologia Through Hole
przełączanie napięcia 70 mA @ 120 Hz
Inne nazwy Active
Liczba poziomów General Purpose
Minimalny odcinek przekroju poprzecznego (Amin) mm² Radial, Can
Skala 0.315' Dia (8.00mm)
Kolor LED LEX
Impedancja -40°C ~ 125°C
Cyfra / Alpha Rozmiar Polar
Format danych -
Obecny - Wyjście (Typ) 0.138' (3.50mm)
Kontakt Timing 10 µF
Kod klasy 0.433' (11.00mm)
Prędkość karty 4000 Hrs @ 125°C
Typ łożyska 133 mA @ 100 kHz