DomProduktyKondensatoryAluminiowe kondensatory elektrolityczne160LLE5.6MEFCTA6.3X11
160LLE5.6MEFCTA6.3X11 Image
Obrazy mają charakter poglądowy Patrz Specyfikacje produktu
160LLE5.6MEFCTA6.3X11
Mfr# 160LLE5.6MEFCTA6.3X11
Mfr. Rubycon
Opis CAP ALUM 5.6UF 20% 160V RADIAL
Status RoHs
Więcej informacji Więcej o Rubycon 160LLE5.6MEFCTA6.3X11
Arkusze danych
Wiadomość
Part Number 160LLE5.6MEFCTA6.3X11
Producent Rubycon
Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 0 pcs
Arkusze danych
Napięcie - Wyjście Różnica (Typ) @ Odległość -
Napięcie - DC Rewers (VR) (maks) 160 V
Zakres Travel ±20%
Technologia Through Hole
przełączanie napięcia 52 mA @ 120 Hz
Skala 0.248" Dia (6.30mm)
Kolor LED LLE
Impedancja -40°C ~ 105°C
Cyfra / Alpha Rozmiar Polar
Format danych -
Obecny - Wyjście (Typ) 0.197" (5.00mm)
Kontakt Timing 5.6 µF
Kod klasy 0.512" (13.00mm)
Prędkość karty 12000 Hrs @ 105°C
Typ łożyska 104 mA @ 100 kHz