DomProduktyKondensatoryAluminiowe kondensatory elektrolityczne160KXF680MEFC35X20
160KXF680MEFC35X20 Image
Obrazy mają charakter poglądowy Patrz Specyfikacje produktu
160KXF680MEFC35X20
Mfr# 160KXF680MEFC35X20
Mfr. Rubycon
Opis CAP ALUM 680UF 20% 160V SNAP
Status RoHs
Więcej informacji Więcej o Rubycon 160KXF680MEFC35X20
Arkusze danych 160KXF680MEFC35X20.pdf
Wiadomość
Part Number 160KXF680MEFC35X20
Producent Rubycon
Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 0 pcs
Napięcie - Wyjście Różnica (Typ) @ Odległość -
Napięcie - DC Rewers (VR) (maks) 160 V
Zakres Travel ±20%
Technologia Through Hole
przełączanie napięcia 1.51 A @ 120 Hz
Inne nazwy Active
Liczba poziomów General Purpose
Minimalny odcinek przekroju poprzecznego (Amin) mm² Radial, Can - Snap-In
Skala 1.378' Dia (35.00mm)
Kolor LED KXF
Impedancja -25°C ~ 105°C
Cyfra / Alpha Rozmiar Polar
Format danych -
Obecny - Wyjście (Typ) 0.394' (10.00mm)
Kontakt Timing 680 µF
Kod klasy 0.866' (22.00mm)
Prędkość karty 3000 Hrs @ 105°C
Typ łożyska 2.265 A @ 10 kHz