DomProduktyKondensatoryAluminiowe kondensatory elektrolityczne160LSQ10000MEFC64X99
160LSQ10000MEFC64X99 Image
Obrazy mają charakter poglądowy Patrz Specyfikacje produktu
160LSQ10000MEFC64X99
Mfr# 160LSQ10000MEFC64X99
Mfr. Rubycon
Opis CAP ALUM 10000UF 20% 160V SCREW
Status RoHs
Więcej informacji Więcej o Rubycon 160LSQ10000MEFC64X99
Arkusze danych 160LSQ10000MEFC64X99.pdf
Wiadomość
Part Number 160LSQ10000MEFC64X99
Producent Rubycon
Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 0 pcs
Napięcie - Wyjście Różnica (Typ) @ Odległość -
Napięcie - DC Rewers (VR) (maks) 160 V
Zakres Travel ±20%
Technologia Chassis Mount
przełączanie napięcia 9.9 A @ 120 Hz
Inne nazwy Active
Liczba poziomów General Purpose
Minimalny odcinek przekroju poprzecznego (Amin) mm² Radial, Can - Screw Terminals
Skala 2.520' Dia (64.00mm)
Kolor LED LSQ
Impedancja -25°C ~ 85°C
Cyfra / Alpha Rozmiar Polar
Format danych -
Obecny - Wyjście (Typ) 1.110' (28.20mm)
Kontakt Timing 10000 µF
Kod klasy 4.016' (102.00mm)
Prędkość karty 3000 Hrs @ 85°C
Typ łożyska 11.682 A @ 10 kHz