DomProduktyKondensatoryAluminiowe kondensatory elektrolityczne160LSQ1500MEFC36X63
160LSQ1500MEFC36X63 Image
Obrazy mają charakter poglądowy Patrz Specyfikacje produktu
160LSQ1500MEFC36X63
Mfr# 160LSQ1500MEFC36X63
Mfr. Rubycon
Opis CAP ALUM 1500UF 20% 160V SCREW
Status RoHs
Więcej informacji Więcej o Rubycon 160LSQ1500MEFC36X63
Arkusze danych 160LSQ1500MEFC36X63.pdf
Wiadomość
Part Number 160LSQ1500MEFC36X63
Producent Rubycon
Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 0 pcs
Napięcie - Wyjście Różnica (Typ) @ Odległość -
Napięcie - DC Rewers (VR) (maks) 160 V
Zakres Travel ±20%
Technologia Chassis Mount
przełączanie napięcia 3.2 A @ 120 Hz
Inne nazwy Active
Liczba poziomów General Purpose
Minimalny odcinek przekroju poprzecznego (Amin) mm² Radial, Can - Screw Terminals
Skala 1.417' Dia (36.00mm)
Kolor LED LSQ
Impedancja -25°C ~ 85°C
Cyfra / Alpha Rozmiar Polar
Format danych -
Obecny - Wyjście (Typ) 0.500' (12.70mm)
Kontakt Timing 1500 µF
Kod klasy 3.386' (86.00mm)
Prędkość karty 3000 Hrs @ 85°C
Typ łożyska 3.776 A @ 10 kHz