DomProduktyRezystoryPrzekaźniki rezystancyjneROX30043M0JNF5
ROX30043M0JNF5 Image
Obrazy mają charakter poglądowy Patrz Specyfikacje produktu
ROX30043M0JNF5
Mfr# ROX30043M0JNF5
Mfr. Dale / Vishay
Opis RES 43M OHM 5% 10W AXIAL
Status RoHs
Więcej informacji Więcej o Vishay Dale ROX30043M0JNF5
Arkusze danych 1.ROX30043M0JNF5.pdf
  2.ROX30043M0JNF5.pdf
Wiadomość
Part Number ROX30043M0JNF5
Producent Dale / Vishay
Opis RES 43M OHM 5% 10W AXIAL
Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 0 pcs
Arkusze danych 1.ROX30043M0JNF5.pdf 2.ROX30043M0JNF5.pdf
Zakres Travel ±5%
Skala 0.310" Dia x 3.050" L (7.87mm x 77.47mm)
Średnica obiektywu 2
Duża średnica Odzyskany 43 MOhms
Kolor LED ROX
Impedancja -55°C ~ 230°C
Ochrona ESD Axial
Obecny - katoda ±200ppm/°C
Porty miedziane Flame Proof, High Voltage, Safety
Contact Type 10W