DomProduktyRezystoryPrzekaźniki rezystancyjneROX30040M0FKF5
ROX30040M0FKF5 Image
Obrazy mają charakter poglądowy Patrz Specyfikacje produktu
ROX30040M0FKF5
Mfr# ROX30040M0FKF5
Mfr. Dale / Vishay
Opis RES 40M OHM 1% 10W AXIAL
Status RoHs
Więcej informacji Więcej o Vishay Dale ROX30040M0FKF5
Arkusze danych 1.ROX30040M0FKF5.pdf
  2.ROX30040M0FKF5.pdf
Wiadomość
Part Number ROX30040M0FKF5
Producent Dale / Vishay
Opis RES 40M OHM 1% 10W AXIAL
Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 0 pcs
Arkusze danych 1.ROX30040M0FKF5.pdf 2.ROX30040M0FKF5.pdf
Zakres Travel ±1%
Skala 0.310" Dia x 3.050" L (7.87mm x 77.47mm)
Średnica obiektywu 2
Duża średnica Odzyskany 40 MOhms
Kolor LED ROX
Impedancja -55°C ~ 230°C
Ochrona ESD Axial
Obecny - katoda ±100ppm/°C
Porty miedziane Flame Proof, High Voltage, Safety
Contact Type 10W