DomProduktyRezystoryPrzekaźniki rezystancyjneROX300430RJNF5N
ROX300430RJNF5N Image
Obrazy mają charakter poglądowy Patrz Specyfikacje produktu
ROX300430RJNF5N
Mfr# ROX300430RJNF5N
Mfr. Dale / Vishay
Opis RES 430 OHM 5% 10W AXIAL
Status RoHs
Więcej informacji Więcej o Vishay Dale ROX300430RJNF5N
Arkusze danych 1.ROX300430RJNF5N.pdf
  2.ROX300430RJNF5N.pdf
Wiadomość
Part Number ROX300430RJNF5N
Producent Dale / Vishay
Opis RES 430 OHM 5% 10W AXIAL
Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 0 pcs
Arkusze danych 1.ROX300430RJNF5N.pdf 2.ROX300430RJNF5N.pdf
Zakres Travel ±5%
Wytrzymałość Metal Oxide Film
Inne nazwy Obsolete
Minimalny odcinek przekroju poprzecznego (Amin) mm² Axial
Skala 0.310" Dia x 3.050" L (7.87mm x 77.47mm)
Średnica obiektywu 2
Duża średnica Odzyskany 430 Ohms
Kolor LED ROX
Impedancja -55°C ~ 230°C
Ochrona ESD Axial
Obecny - katoda ±200ppm/°C
Porty miedziane Flame Proof, High Voltage, Safety
Contact Type 10W