DomProduktyRezystoryPrzekaźniki rezystancyjneROX5SJ27R
ROX5SJ27R Image
Obrazy mają charakter poglądowy Patrz Specyfikacje produktu
ROX5SJ27R
Mfr# ROX5SJ27R
Mfr. AMP Connectors/TE Connectivity
Opis RES 27 OHM 5% 5W AXIAL
Status RoHs
Więcej informacji Więcej o TE Connectivity Passive Product ROX5SJ27R
Arkusze danych 1.ROX5SJ27R.pdf
  2.ROX5SJ27R.pdf
  3.ROX5SJ27R.pdf
  4.ROX5SJ27R.pdf
  5.ROX5SJ27R.pdf
Wiadomość
Part Number ROX5SJ27R
Producent AMP Connectors/TE Connectivity
Opis RES 27 OHM 5% 5W AXIAL
Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 0 pcs
Arkusze danych 1.ROX5SJ27R.pdf 2.ROX5SJ27R.pdf 3.ROX5SJ27R.pdf 4.ROX5SJ27R.pdf 5.ROX5SJ27R.pdf
Zakres Travel ±5%
Skala 0.315" Dia x 0.984" L (8.00mm x 25.00mm)
Średnica obiektywu 2
Duża średnica Odzyskany 27 Ohms
Kolor LED ROX, Neohm
Impedancja -55°C ~ 200°C
Ochrona ESD Axial
Obecny - katoda ±350ppm/°C
Porty miedziane Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety
Contact Type 5W