DomProduktyRezystoryPrzekaźniki rezystancyjneROX5SJ82K
ROX5SJ82K Image
Obrazy mają charakter poglądowy Patrz Specyfikacje produktu
ROX5SJ82K
Mfr# ROX5SJ82K
Mfr. AMP Connectors/TE Connectivity
Opis RES 82K OHM 5% 5W AXIAL
Status RoHs
Więcej informacji Więcej o TE Connectivity Passive Product ROX5SJ82K
Arkusze danych 1.ROX5SJ82K.pdf
  2.ROX5SJ82K.pdf
  3.ROX5SJ82K.pdf
  4.ROX5SJ82K.pdf
  5.ROX5SJ82K.pdf
Wiadomość
Part Number ROX5SJ82K
Producent AMP Connectors/TE Connectivity
Opis RES 82K OHM 5% 5W AXIAL
Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 2933 pcs
Arkusze danych 1.ROX5SJ82K.pdf 2.ROX5SJ82K.pdf 3.ROX5SJ82K.pdf 4.ROX5SJ82K.pdf 5.ROX5SJ82K.pdf
Zakres Travel ±5%
Skala 0.315' Dia x 0.984' L (8.00mm x 25.00mm)
Średnica obiektywu 2
Duża średnica Odzyskany 82 kOhms
Kolor LED ROX, Neohm
Impedancja -55°C ~ 200°C
Ochrona ESD Axial
Obecny - katoda ±350ppm/°C
Porty miedziane Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety
Contact Type 5W