DomProduktyRezystoryPrzekaźniki rezystancyjneROX5SJ120R
ROX5SJ120R Image
Obrazy mają charakter poglądowy Patrz Specyfikacje produktu
ROX5SJ120R
Mfr# ROX5SJ120R
Mfr. AMP Connectors/TE Connectivity
Opis RES 120 OHM 5% 5W AXIAL
Status RoHs
Więcej informacji Więcej o TE Connectivity Passive Product ROX5SJ120R
Arkusze danych 1.ROX5SJ120R.pdf
  2.ROX5SJ120R.pdf
Opis
  • Na stanie:865 pcs
Wiadomość
Part Number ROX5SJ120R
Producent AMP Connectors/TE Connectivity
Opis RES 120 OHM 5% 5W AXIAL
Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 865 pcs
Arkusze danych 1.ROX5SJ120R.pdf 2.ROX5SJ120R.pdf
Zakres Travel ±5%
Skala 0.315' Dia x 0.984' L (8.00mm x 25.00mm)
Średnica obiektywu 2
Duża średnica Odzyskany 120 Ohms
Kolor LED ROX, Neohm
Impedancja -55°C ~ 200°C
Ochrona ESD Axial
Obecny - katoda ±350ppm/°C
Porty miedziane Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety
Contact Type 5W