DomProduktyZasilacze - Płyta montażowaKonwertery DC DCVE-J21-MX-F1
Obrazy mają charakter poglądowy Patrz Specyfikacje produktu
VE-J21-MX-F1
Mfr# VE-J21-MX-F1
Mfr. Vicor
Opis DC DC CONVERTER 12V 75W
Status RoHs
Więcej informacji Więcej o Vicor Corporation VE-J21-MX-F1
Arkusze danych 1.VE-J21-MX-F1.pdf
  2.VE-J21-MX-F1.pdf
  3.VE-J21-MX-F1.pdf
  4.VE-J21-MX-F1.pdf
Wiadomość
Part Number VE-J21-MX-F1
Producent Vicor
Opis DC DC CONVERTER 12V 75W
Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 0 pcs
Arkusze danych 1.VE-J21-MX-F1.pdf 2.VE-J21-MX-F1.pdf 3.VE-J21-MX-F1.pdf 4.VE-J21-MX-F1.pdf
Napięcie - Brama wyzwalania (VGT) (maks) 12V
topologia 56V
Inne nazwy Active
Liczba kranów 90%
Liczba poziomów ITE (Commercial)
Minimalny odcinek przekroju poprzecznego (Amin) mm² Half Brick
Skala 2.28' L x 1.86' W x 0.79' H (57.9mm x 47.2mm x 20.1mm)
Materiał - Rdzeń 21V
Kolor LED VE-J00™ (75W)
Prąd rozładowania impulsu (8 / 20μs) -
Impedancja -55°C ~ 100°C
Częstotliwość - Wyjście 2 -
Dystans 6.25A
Prąd - Ciągły Odpływ (Id) @ 25 ° C 3 kV
Porty miedziane OCP, SCP
Contact Type 75 W