DomProduktyZasilacze - Płyta montażowaKonwertery DC DCVE-J21-IZ-S
Obrazy mają charakter poglądowy Patrz Specyfikacje produktu
VE-J21-IZ-S
Mfr# VE-J21-IZ-S
Mfr. Vicor
Opis DC DC CONVERTER 12V 25W
Status RoHs
Więcej informacji Więcej o Vicor Corporation VE-J21-IZ-S
Arkusze danych 1.VE-J21-IZ-S.pdf
  2.VE-J21-IZ-S.pdf
  3.VE-J21-IZ-S.pdf
  4.VE-J21-IZ-S.pdf
Wiadomość
Part Number VE-J21-IZ-S
Producent Vicor
Opis DC DC CONVERTER 12V 25W
Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 0 pcs
Arkusze danych 1.VE-J21-IZ-S.pdf 2.VE-J21-IZ-S.pdf 3.VE-J21-IZ-S.pdf 4.VE-J21-IZ-S.pdf
Napięcie - Brama wyzwalania (VGT) (maks) 12V
topologia 56V
Inne nazwy Active
Liczba kranów 90%
Liczba poziomów ITE (Commercial)
Minimalny odcinek przekroju poprzecznego (Amin) mm² Half Brick
Skala 2.28' L x 1.80' W x 0.52' H (57.9mm x 45.7mm x 13.2mm)
Materiał - Rdzeń 21V
Kolor LED VE-J00™ (25W)
Prąd rozładowania impulsu (8 / 20μs) -
Impedancja -40°C ~ 100°C
Częstotliwość - Wyjście 2 -
Dystans 2.08A
Prąd - Ciągły Odpływ (Id) @ 25 ° C 3 kV
Porty miedziane OCP, SCP
Contact Type 25 W