DomProduktyKondensatoryKondensatory tantaluT491D106K050ZT
T491D106K050ZT Image
Obrazy mają charakter poglądowy Patrz Specyfikacje produktu
T491D106K050ZT
Mfr# T491D106K050ZT
Mfr. KEMET
Opis CAP TANT 10.0UF 50.0V
Status RoHs
Więcej informacji Więcej o KEMET T491D106K050ZT
Arkusze danych T491D106K050ZT.pdf
Wiadomość
Part Number T491D106K050ZT
Producent KEMET
Opis CAP TANT 10.0UF 50.0V
Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 0 pcs
Napięcie - DC Rewers (VR) (maks) 50V
Zakres Travel ±10%
taśma wliczony Molded
Stan RoHS 52 Weeks
Wtyczka Kolor Active
Poziom czułości na wilgoć (MSL) KEMET
Minimalny odcinek przekroju poprzecznego (Amin) mm² 2917 (7343 Metric)
Skala 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Standardowy czas oczekiwania producenta T491D106K050ZT-ND
Status bezołowiowy / status RoHS 750
Kolor LED T491
Impedancja -55°C ~ 125°C
10µF Molded Tantalum Capacitors 50V 2917 (7343 Metric) 800 mOhm
Format danych 800 mOhm
Obecny - Wyjście (Typ) -
Porty miedziane General Purpose
Kontakt Timing 10µF
Kod klasy 0.122" (3.10mm)
Prędkość karty 2000 Hrs @ 125°C