DomProduktyKondensatoryKondensatory tantaluT491D106K050ATAUTO
T491D106K050ATAUTO Image
Obrazy mają charakter poglądowy Patrz Specyfikacje produktu
T491D106K050ATAUTO
Mfr# T491D106K050ATAUTO
Mfr. KEMET
Opis CAP TANT 10UF 10% 50V 2917
Status RoHs
Więcej informacji Więcej o KEMET T491D106K050ATAUTO
Arkusze danych
Wiadomość
Part Number T491D106K050ATAUTO
Producent KEMET
Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 0 pcs
Arkusze danych
Napięcie - DC Rewers (VR) (maks) 50 V
Zakres Travel ±10%
Skala 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Kolor LED T491
Impedancja -55°C ~ 125°C
Format danych -
Obecny - Wyjście (Typ) -
Porty miedziane Automotive
Kontakt Timing 10 µF
Kod klasy 0.122" (3.10mm)
Prędkość karty 2000 Hrs @ 125°C