DomProduktyRezystoryPrzekaźniki rezystancyjneROX5004K70KNF5N
ROX5004K70KNF5N Image
Obrazy mają charakter poglądowy Patrz Specyfikacje produktu
ROX5004K70KNF5N
Mfr# ROX5004K70KNF5N
Mfr. Dale / Vishay
Opis RES 4.7K OHM 10% 16W AXIAL
Status RoHs
Więcej informacji Więcej o Vishay Dale ROX5004K70KNF5N
Arkusze danych 1.ROX5004K70KNF5N.pdf
  2.ROX5004K70KNF5N.pdf
Wiadomość
Part Number ROX5004K70KNF5N
Producent Dale / Vishay
Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 0 pcs
Arkusze danych 1.ROX5004K70KNF5N.pdf 2.ROX5004K70KNF5N.pdf
Zakres Travel ±10%
Skala 0.310" Dia x 5.050" L (7.87mm x 128.27mm)
Średnica obiektywu 2
Duża średnica Odzyskany 4.7 kOhms
Kolor LED ROX
Impedancja -55°C ~ 230°C
Ochrona ESD Axial
Obecny - katoda ±200ppm/°C
Porty miedziane Flame Proof, High Voltage, Safety
Contact Type 16W