DomProduktyRezystoryPrzekaźniki rezystancyjneROX500460MFNEM
ROX500460MFNEM Image
Obrazy mają charakter poglądowy Patrz Specyfikacje produktu
ROX500460MFNEM
Mfr# ROX500460MFNEM
Mfr. Dale / Vishay
Opis RES 460M OHM 1% 16W AXIAL
Status RoHs
Więcej informacji Więcej o Vishay Dale ROX500460MFNEM
Arkusze danych 1.ROX500460MFNEM.pdf
  2.ROX500460MFNEM.pdf
Wiadomość
Part Number ROX500460MFNEM
Producent Dale / Vishay
Opis RES 460M OHM 1% 16W AXIAL
Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 0 pcs
Arkusze danych 1.ROX500460MFNEM.pdf 2.ROX500460MFNEM.pdf
Zakres Travel ±1%
Skala 0.310" Dia x 5.050" L (7.87mm x 128.27mm)
Średnica obiektywu 2
Duża średnica Odzyskany 460 MOhms
Kolor LED ROX
Impedancja -55°C ~ 230°C
Ochrona ESD Axial
Obecny - katoda ±200ppm/°C
Porty miedziane Flame Proof, High Voltage, Safety
Contact Type 16W