DomProduktyRezystoryPrzekaźniki rezystancyjneROX500200MGKEMT
ROX500200MGKEMT Image
Obrazy mają charakter poglądowy Patrz Specyfikacje produktu
ROX500200MGKEMT
Mfr# ROX500200MGKEMT
Mfr. Dale / Vishay
Opis RES 200M OHM 2% 16W AXIAL
Status RoHs
Więcej informacji Więcej o Vishay Dale ROX500200MGKEMT
Arkusze danych 1.ROX500200MGKEMT.pdf
  2.ROX500200MGKEMT.pdf
Wiadomość
Part Number ROX500200MGKEMT
Producent Dale / Vishay
Opis RES 200M OHM 2% 16W AXIAL
Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 0 pcs
Arkusze danych 1.ROX500200MGKEMT.pdf 2.ROX500200MGKEMT.pdf
Zakres Travel ±2%
Wytrzymałość Metal Oxide Film
Inne nazwy Obsolete
Minimalny odcinek przekroju poprzecznego (Amin) mm² Axial
Skala 0.310" Dia x 5.050" L (7.87mm x 128.27mm)
Średnica obiektywu 2
Duża średnica Odzyskany 200 MOhms
Kolor LED ROX
Impedancja -55°C ~ 230°C
Ochrona ESD Axial
Obecny - katoda ±100ppm/°C
Porty miedziane Flame Proof, High Voltage, Safety
Contact Type 16W