DomProduktyRezystoryPrzekaźniki rezystancyjneROX500200MFKF5P
ROX500200MFKF5P Image
Obrazy mają charakter poglądowy Patrz Specyfikacje produktu
ROX500200MFKF5P
Mfr# ROX500200MFKF5P
Mfr. Dale / Vishay
Opis RES 200M OHM 1% 22.4W AXIAL
Status RoHs
Więcej informacji Więcej o Vishay Dale ROX500200MFKF5P
Arkusze danych 1.ROX500200MFKF5P.pdf
  2.ROX500200MFKF5P.pdf
Wiadomość
Part Number ROX500200MFKF5P
Producent Dale / Vishay
Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 0 pcs
Arkusze danych 1.ROX500200MFKF5P.pdf 2.ROX500200MFKF5P.pdf
Zakres Travel ±1%
Skala 0.310" Dia x 5.050" L (7.87mm x 128.27mm)
Średnica obiektywu 2
Duża średnica Odzyskany 200 MOhms
Kolor LED ROX
Impedancja -55°C ~ 230°C
Ochrona ESD Axial
Obecny - katoda ±100ppm/°C
Porty miedziane Flame Proof, High Voltage, Safety
Contact Type 22.4W