DomProduktyRezystoryPrzekaźniki rezystancyjneROX500132MFKF5
ROX500132MFKF5 Image
Obrazy mają charakter poglądowy Patrz Specyfikacje produktu
ROX500132MFKF5
Mfr# ROX500132MFKF5
Mfr. Dale / Vishay
Opis RES 132M OHM 1% 16W AXIAL
Status RoHs
Więcej informacji Więcej o Vishay Dale ROX500132MFKF5
Arkusze danych 1.ROX500132MFKF5.pdf
  2.ROX500132MFKF5.pdf
Wiadomość
Part Number ROX500132MFKF5
Producent Dale / Vishay
Opis RES 132M OHM 1% 16W AXIAL
Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 0 pcs
Arkusze danych 1.ROX500132MFKF5.pdf 2.ROX500132MFKF5.pdf
Zakres Travel ±1%
Skala 0.310" Dia x 5.050" L (7.87mm x 128.27mm)
Średnica obiektywu 2
Duża średnica Odzyskany 132 MOhms
Kolor LED ROX
Impedancja -55°C ~ 230°C
Ochrona ESD Axial
Obecny - katoda ±100ppm/°C
Porty miedziane Flame Proof, High Voltage, Safety
Contact Type 16W