DomProduktyRezystoryPrzekaźniki rezystancyjneROX50010M0FNF5N
ROX50010M0FNF5N Image
Obrazy mają charakter poglądowy Patrz Specyfikacje produktu
ROX50010M0FNF5N
Mfr# ROX50010M0FNF5N
Mfr. Dale / Vishay
Opis RES 10M OHM 1% 16W AXIAL
Status RoHs
Więcej informacji Więcej o Vishay Dale ROX50010M0FNF5N
Arkusze danych 1.ROX50010M0FNF5N.pdf
  2.ROX50010M0FNF5N.pdf
Wiadomość
Part Number ROX50010M0FNF5N
Producent Dale / Vishay
Opis RES 10M OHM 1% 16W AXIAL
Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 0 pcs
Arkusze danych 1.ROX50010M0FNF5N.pdf 2.ROX50010M0FNF5N.pdf
Zakres Travel ±1%
Skala 0.310" Dia x 5.050" L (7.87mm x 128.27mm)
Średnica obiektywu 2
Duża średnica Odzyskany 10 MOhms
Kolor LED ROX
Impedancja -55°C ~ 230°C
Ochrona ESD Axial
Obecny - katoda ±200ppm/°C
Porty miedziane Flame Proof, High Voltage, Safety
Contact Type 16W