DomProduktyZasilacze - Płyta montażowaKonwertery DC DCVE-J20-IZ-F3
Obrazy mają charakter poglądowy Patrz Specyfikacje produktu
VE-J20-IZ-F3
Mfr# VE-J20-IZ-F3
Mfr. Vicor
Opis DC DC CONVERTER 5V 25W
Status RoHs
Więcej informacji Więcej o Vicor Corporation VE-J20-IZ-F3
Arkusze danych 1.VE-J20-IZ-F3.pdf
  2.VE-J20-IZ-F3.pdf
  3.VE-J20-IZ-F3.pdf
  4.VE-J20-IZ-F3.pdf
Wiadomość
Part Number VE-J20-IZ-F3
Producent Vicor
Opis DC DC CONVERTER 5V 25W
Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 0 pcs
Arkusze danych 1.VE-J20-IZ-F3.pdf 2.VE-J20-IZ-F3.pdf 3.VE-J20-IZ-F3.pdf 4.VE-J20-IZ-F3.pdf
Napięcie - Brama wyzwalania (VGT) (maks) 5V
topologia 56V
Technologia Through Hole
taśma wliczony Isolated Module
Ratio - Wejście: Wyjście 1
Inne nazwy Active
Liczba kranów 90%
Liczba poziomów ITE (Commercial)
Minimalny odcinek przekroju poprzecznego (Amin) mm² Half Brick
Skala 2.28' L x 1.80' W x 0.79' H (57.9mm x 45.7mm x 20.0mm)
Materiał - Rdzeń 21V
Kolor LED VE-J00™ (25W)
Prąd rozładowania impulsu (8 / 20μs) -
Impedancja -40°C ~ 100°C
Częstotliwość - Wyjście 2 -
Dystans 5A
Prąd - Ciągły Odpływ (Id) @ 25 ° C 3 kV
Porty miedziane OCP, SCP
Contact Type 25 W