DomProduktyRezystoryPWC2512-220RJI
PWC2512-220RJI Image
Obrazy mają charakter poglądowy Patrz Specyfikacje produktu
PWC2512-220RJI
Mfr# PWC2512-220RJI
Mfr. TT Electronics / Welwyn
Opis Thick Film Resistors - SMD 1.5watt 220 ohm 5% Learn More
Status RoHs
Więcej informacji Więcej o Welwyn Components / TT Electronics PWC2512-220RJI
Arkusze danych
Opis
  • Na stanie:797 pcs
Wiadomość
Part Number PWC2512-220RJI
Producent TT Electronics / Welwyn
Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 797 pcs
Arkusze danych
Zakres Travel 5 %
Duża średnica Odzyskany 220 Ohms
Kolor LED PWC
Obecny - katoda 100 PPM / C
Styl klipu 500 V