DomProduktyUkłady scaloneLogika - liczniki, dzielnikiM74HC390RM13TR
M74HC390RM13TR Image
Obrazy mają charakter poglądowy Patrz Specyfikacje produktu
M74HC390RM13TR
Mfr# M74HC390RM13TR
Mfr. STMicroelectronics
Opis IC DECADE COUNTER DL 4BIT 16SO
Status RoHs
Więcej informacji Więcej o STMicroelectronics M74HC390RM13TR
Arkusze danych M74HC390RM13TR.pdf
Wiadomość
Part Number M74HC390RM13TR
Producent STMicroelectronics
Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 0 pcs
Napięcie Zenera - (nominalne) (Vz) Negative Edge
Napięcie - Wyjście 2 Counter, Decade
Technologia Surface Mount
Wybór histerezy Synchronous
Region Wykorzystywane 2
Sygnał wyjściowy 2 V ~ 6 V
Inne nazwy Obsolete
Ilość ogniw 4
Minimalny odcinek przekroju poprzecznego (Amin) mm² 16-SOIC (0.154', 3.90mm Width)
Długość - Rzeczywisty 79 MHz
Kolor LED 74HC
Impedancja -55°C ~ 125°C