DomProduktyCewki indukcyjne, cewki, dławikiCewki indukcyjneFDSD0630-H-4R7M=P3
FDSD0630-H-4R7M=P3 Image
Obrazy mają charakter poglądowy Patrz Specyfikacje produktu
FDSD0630-H-4R7M=P3
Mfr# FDSD0630-H-4R7M=P3
Mfr. Murata Electronics
Opis FIXED IND 4.7UH 4.7A 40 MOHM SMD
Status RoHs
Więcej informacji Więcej o Murata Electronics FDSD0630-H-4R7M=P3
Arkusze danych 1.FDSD0630-H-4R7M=P3.pdf
  2.FDSD0630-H-4R7M=P3.pdf
  3.FDSD0630-H-4R7M=P3.pdf
Wiadomość
Part Number FDSD0630-H-4R7M=P3
Producent Murata Electronics
Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 0 pcs
Arkusze danych 1.FDSD0630-H-4R7M=P3.pdf 2.FDSD0630-H-4R7M=P3.pdf 3.FDSD0630-H-4R7M=P3.pdf
Zakres Travel ±20%
Technologia Surface Mount
taśma wliczony Drum Core, Wirewound
Krok Rozdzielczość 100 kHz
Inne nazwy Last Time Buy
Liczba portów -
Hałas 4.7 µH
Minimalny odcinek przekroju poprzecznego (Amin) mm² Nonstandard
Skala 0.276' L x 0.260' W (7.00mm x 6.60mm)
Kolor LED FDSD0630
Impedancja -
Ochrona ESD -
Średnica - na zewnątrz, nie rozciągnięta Shielded
Aktualny - Ciemno (Typ) Metal
Cord Type 40mOhm Max
Formularz kontaktowy -
Kod klasy 0.118' (3.00mm)