DomProduktyWentylatory, zarządzanie ciepłemDC FansMM1865H24B1+6-FSR
Obrazy mają charakter poglądowy Patrz Specyfikacje produktu
MM1865H24B1+6-FSR
Mfr# MM1865H24B1+6-FSR
Mfr. Mechatronics
Opis FAN AXIAL 180X65MM 24VDC WIRE
Status RoHs
Więcej informacji Więcej o Mechatronics Fan Group MM1865H24B1+6-FSR
Arkusze danych
Wiadomość
Part Number MM1865H24B1+6-FSR
Producent Mechatronics
Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 0 pcs
Arkusze danych
Napięcie - UL 580.0 CFM (16.24m³/min)
Napięcie - przełączanie AC Magnesium Alloy
Napięcie - DC Rewers (VR) (maks) 24VDC
Stosowanie -
Początek okresu trwałości Tubeaxial
Wysokość ochronna 4000 RPM
Inne nazwy Obsolete
Skala Square - 180mm L x 180mm H
Kolor LED MM1865
Impedancja -40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C)
Uchwyt - Długość 3.5 lbs (1.6 kg)
Pasuje Rozmiar wentylatora Magnesium Alloy
Materiał żarnika 4 Wire Leads
Tolerancja kondensatorów -
Porty miedziane PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Kontrola / Typ ekranu 65.00mm
Contact Termination Ball
Prędkość karty -
Wbudowany wyłącznik 1.200 in H2O (298.9 Pa)