DomProduktyOptoelektronikaOświetlenie LED - COB, Silniki, ModułySSR-80-W27M-R91-KA800
SSR-80-W27M-R91-KA800 Image
Obrazy mają charakter poglądowy Patrz Specyfikacje produktu
SSR-80-W27M-R91-KA800
Mfr# SSR-80-W27M-R91-KA800
Mfr. Luminus Devices
Opis LED MOD SSR-80 WH STARBRD 2700K
Status RoHs
Więcej informacji Więcej o Luminus Devices Inc. SSR-80-W27M-R91-KA800
Arkusze danych SSR-80-W27M-R91-KA800.pdf
Wiadomość
Part Number SSR-80-W27M-R91-KA800
Producent Luminus Devices
Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 0 pcs
Metoda Timing Adjustment -
taśma wliczony LED Module
Długość skoku 13V
Porty SFP / XFP Starboard
Poszycie - Ciało Domed
Inne nazwy Obsolete
Szyny montażowe 2700K
Skala 19.90mm Dia
Maksymalna dopuszczalna temperatura 83 (Typ)
Długość - Poniżej Głowy 8.00mm Dia
Kolor LED SSR-80
Do użytku z / Podobne produkty White, Warm
Oporność DC (DCR) (maks.) 120°
Czynnik podstawowy (ΣI / A) mm-1 1.4A
Porty miedziane -
Złącze - Kabel 25°C
Średnica kabla 2A
Promień gięcia 7.40mm