DomProduktyKondensatoryTantal - kondensatory polimeroweT540D477K003AH8505
T540D477K003AH8505 Image
Obrazy mają charakter poglądowy Patrz Specyfikacje produktu
T540D477K003AH8505
Mfr# T540D477K003AH8505
Mfr. KEMET
Opis CAP TANT POLY 470UF 3V 2917
Status RoHs RoHS niezgodny
Więcej informacji Więcej o KEMET T540D477K003AH8505
Arkusze danych 1.T540D477K003AH8505.pdf
  2.T540D477K003AH8505.pdf
Wiadomość
Part Number T540D477K003AH8505
Producent KEMET
Stan ołowiu / status RoHS RoHS niezgodny
dostępna ilość 0 pcs
Arkusze danych 1.T540D477K003AH8505.pdf 2.T540D477K003AH8505.pdf
Napięcie - DC Rewers (VR) (maks) 3 V
Zakres Travel ±10%
Skala 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Kolor LED KO-CAP® T540
Impedancja -55°C ~ 125°C
Format danych 40mOhm @ 100kHz
Obecny - Wyjście (Typ) -
Porty miedziane High Reliability
Kontakt Timing 470 µF
Kod klasy 0.122" (3.10mm)
Prędkość karty 2000 Hrs @ 125°C