DomProduktyKondensatoryTantal - kondensatory polimeroweT540D476M020CT8605
T540D476M020CT8605 Image
Obrazy mają charakter poglądowy Patrz Specyfikacje produktu
T540D476M020CT8605
Mfr# T540D476M020CT8605
Mfr. KEMET
Opis CAP TANT POLY 47UF 20V 2917
Status RoHs RoHS niezgodny
Więcej informacji Więcej o KEMET T540D476M020CT8605
Arkusze danych T540D476M020CT8605.pdf
Wiadomość
Part Number T540D476M020CT8605
Producent KEMET
Stan ołowiu / status RoHS RoHS niezgodny
dostępna ilość 0 pcs
Napięcie - DC Rewers (VR) (maks) 20 V
Zakres Travel ±20%
Skala 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Kolor LED KO-CAP® T540
Impedancja -55°C ~ 125°C
Format danych 100mOhm @ 100kHz
Obecny - Wyjście (Typ) -
Porty miedziane High Reliability
Kontakt Timing 47 µF
Kod klasy 0.122" (3.10mm)
Prędkość karty 2000 Hrs @ 125°C