DomProduktyKondensatoryTantal - kondensatory polimeroweT540D476M016AH6710
T540D476M016AH6710 Image
Obrazy mają charakter poglądowy Patrz Specyfikacje produktu
T540D476M016AH6710
Mfr# T540D476M016AH6710
Mfr. KEMET
Opis CAP TANT POLY 47UF 16V 2917
Status RoHs RoHS niezgodny
Więcej informacji Więcej o KEMET T540D476M016AH6710
Arkusze danych 1.T540D476M016AH6710.pdf
  2.T540D476M016AH6710.pdf
  3.T540D476M016AH6710.pdf
Wiadomość
Part Number T540D476M016AH6710
Producent KEMET
Stan ołowiu / status RoHS RoHS niezgodny
dostępna ilość 0 pcs
Arkusze danych 1.T540D476M016AH6710.pdf 2.T540D476M016AH6710.pdf 3.T540D476M016AH6710.pdf
Napięcie - DC Rewers (VR) (maks) 16 V
Zakres Travel ±20%
Wskazówka - Rodzaj D
Technologia Surface Mount
taśma wliczony Molded
Inne nazwy Active
Minimalny odcinek przekroju poprzecznego (Amin) mm² 2917 (7343 Metric)
Skala 0.287' L x 0.169' W (7.30mm x 4.30mm)
Kolor LED KO-CAP® T540
Impedancja -55°C ~ 125°C
Format danych 65mOhm @ 100kHz
Obecny - Wyjście (Typ) -
Porty miedziane High Reliability
Kontakt Timing 47 µF
Kod klasy 0.122' (3.10mm)