DomProduktyKondensatoryTantal - kondensatory polimeroweT540D337M2R5AH85057610
T540D337M2R5AH85057610 Image
Obrazy mają charakter poglądowy Patrz Specyfikacje produktu
T540D337M2R5AH85057610
Mfr# T540D337M2R5AH85057610
Mfr. KEMET
Opis CAP TANT POLY 330UF 2.5V 2917
Status RoHs RoHS niezgodny
Więcej informacji Więcej o KEMET T540D337M2R5AH85057610
Arkusze danych 1.T540D337M2R5AH85057610.pdf
  2.T540D337M2R5AH85057610.pdf
Wiadomość
Part Number T540D337M2R5AH85057610
Producent KEMET
Stan ołowiu / status RoHS RoHS niezgodny
dostępna ilość 0 pcs
Arkusze danych 1.T540D337M2R5AH85057610.pdf 2.T540D337M2R5AH85057610.pdf
Napięcie - DC Rewers (VR) (maks) 2.5 V
Zakres Travel ±20%
Skala 0.287' L x 0.169' W (7.30mm x 4.30mm)
Kolor LED KO-CAP® T540
Impedancja -55°C ~ 125°C
Format danych 40mOhm @ 100kHz
Obecny - Wyjście (Typ) -
Porty miedziane High Reliability
Kontakt Timing 330 µF
Kod klasy 0.122' (3.10mm)
Prędkość karty 2000 Hrs @ 125°C