DomProduktyKondensatoryKondensatory tantaluT491D106M025ZTAU007280
T491D106M025ZTAU007280 Image
Obrazy mają charakter poglądowy Patrz Specyfikacje produktu
T491D106M025ZTAU007280
Mfr# T491D106M025ZTAU007280
Mfr. KEMET
Opis CAP TANT 10.0UF 25.0V
Status RoHs
Więcej informacji Więcej o KEMET T491D106M025ZTAU007280
Arkusze danych T491D106M025ZTAU007280.pdf
Wiadomość
Part Number T491D106M025ZTAU007280
Producent KEMET
Opis CAP TANT 10.0UF 25.0V
Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 0 pcs
Napięcie - DC Rewers (VR) (maks) 25V
Zakres Travel ±20%
taśma wliczony Molded
Stan RoHS 51 Weeks
Wtyczka Kolor Active
Poziom czułości na wilgoć (MSL) KEMET
Minimalny odcinek przekroju poprzecznego (Amin) mm² 2917 (7343 Metric)
Skala 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Standardowy czas oczekiwania producenta T491D106M025ZTAU007280-ND
Status bezołowiowy / status RoHS 2,800
Kolor LED T491
Impedancja -55°C ~ 125°C
10µF Molded Tantalum Capacitors 25V 2917 (7343 Metric) 1 Ohm
Format danych 1 Ohm
Obecny - Wyjście (Typ) -
Porty miedziane General Purpose
Kontakt Timing 10µF
Kod klasy 0.122" (3.10mm)
Prędkość karty 2000 Hrs @ 125°C