DomProduktyKondensatoryKondensatory tantaluT491D106M025AT40622478
T491D106M025AT40622478 Image
Obrazy mają charakter poglądowy Patrz Specyfikacje produktu
T491D106M025AT40622478
Mfr# T491D106M025AT40622478
Mfr. KEMET
Opis CAP TANT 10UF 20% 25V 2917
Status RoHs
Więcej informacji Więcej o KEMET T491D106M025AT40622478
Arkusze danych 1.T491D106M025AT40622478.pdf
  2.T491D106M025AT40622478.pdf
Wiadomość
Part Number T491D106M025AT40622478
Producent KEMET
Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 0 pcs
Arkusze danych 1.T491D106M025AT40622478.pdf 2.T491D106M025AT40622478.pdf
Napięcie - DC Rewers (VR) (maks) 25 V
Zakres Travel ±20%
Skala 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Kolor LED T491
Impedancja -55°C ~ 125°C
Format danych 1Ohm
Obecny - Wyjście (Typ) -
Porty miedziane General Purpose
Kontakt Timing 10 µF
Kod klasy 0.122" (3.10mm)
Prędkość karty 2000 Hrs @ 125°C