DomProduktyKondensatoryAluminiowe kondensatory elektrolityczneB43501A397M62
B43501A397M62 Image
Obrazy mają charakter poglądowy Patrz Specyfikacje produktu
B43501A397M62
Mfr# B43501A397M62
Mfr. EPCOS (TDK)
Opis CAP ALUM 390UF 20% 420V SNAP
Status RoHs
Więcej informacji Więcej o EPCOS - TDK Electronics B43501A397M62
Arkusze danych 1.B43501A397M62.pdf
  2.B43501A397M62.pdf
Wiadomość
Part Number B43501A397M62
Producent EPCOS (TDK)
Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 0 pcs
Arkusze danych 1.B43501A397M62.pdf 2.B43501A397M62.pdf
Napięcie - Wyjście Różnica (Typ) @ Odległość -
Napięcie - DC Rewers (VR) (maks) 420 V
Zakres Travel ±20%
Technologia Through Hole
przełączanie napięcia 2.22 A @ 100 Hz
Inne nazwy Active
Liczba poziomów General Purpose
Minimalny odcinek przekroju poprzecznego (Amin) mm² Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Skala 1.181" Dia (30.00mm)
Kolor LED B43501
Impedancja -40°C ~ 85°C
Wykończenie zewnętrzne 410 mOhms
Cyfra / Alpha Rozmiar Polar
Format danych 340mOhm @ 100Hz
Obecny - Wyjście (Typ) 0.394" (10.00mm)
Kontakt Timing 390 µF
Kod klasy 2.047" (52.00mm)
Prędkość karty 10000 Hrs @ 85°C