DomProduktyKondensatoryAluminiowe kondensatory elektrolityczneB43501A3686M000
B43501A3686M000 Image
Obrazy mają charakter poglądowy Patrz Specyfikacje produktu
B43501A3686M000
Mfr# B43501A3686M000
Mfr. EPCOS (TDK)
Opis CAP ALUM 68UF 20% 385V SNAP
Status RoHs
Więcej informacji Więcej o EPCOS - TDK Electronics B43501A3686M000
Arkusze danych 1.B43501A3686M000.pdf
  2.B43501A3686M000.pdf
  3.B43501A3686M000.pdf
Wiadomość
Part Number B43501A3686M000
Producent EPCOS (TDK)
Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 0 pcs
Arkusze danych 1.B43501A3686M000.pdf 2.B43501A3686M000.pdf 3.B43501A3686M000.pdf
Napięcie - Wyjście Różnica (Typ) @ Odległość -
Napięcie - DC Rewers (VR) (maks) 385 V
Zakres Travel ±20%
Technologia Through Hole
przełączanie napięcia 610 mA @ 100 Hz
Inne nazwy Active
Liczba poziomów General Purpose
Minimalny odcinek przekroju poprzecznego (Amin) mm² Radial, Can - Snap-In
Skala 0.866' Dia (22.00mm)
Kolor LED B43501
Impedancja -40°C ~ 85°C
Wykończenie zewnętrzne 1.56 Ohms
Cyfra / Alpha Rozmiar Polar
Format danych 980mOhm @ 100Hz
Obecny - Wyjście (Typ) 0.394' (10.00mm)
Kontakt Timing 68 µF
Kod klasy 1.063' (27.00mm)
Prędkość karty 10000 Hrs @ 85°C