DomProduktyRezystoryPrzekaźniki rezystancyjneROX5005M60JNF5
ROX5005M60JNF5 Image
Obrazy mają charakter poglądowy Patrz Specyfikacje produktu
ROX5005M60JNF5
Mfr# ROX5005M60JNF5
Mfr. Dale / Vishay
Opis RES 5.6M OHM 5% 16W AXIAL
Status RoHs
Więcej informacji Więcej o Vishay Dale ROX5005M60JNF5
Arkusze danych 1.ROX5005M60JNF5.pdf
  2.ROX5005M60JNF5.pdf
Wiadomość
Part Number ROX5005M60JNF5
Producent Dale / Vishay
Opis RES 5.6M OHM 5% 16W AXIAL
Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 0 pcs
Arkusze danych 1.ROX5005M60JNF5.pdf 2.ROX5005M60JNF5.pdf
Zakres Travel ±5%
Skala 0.310" Dia x 5.050" L (7.87mm x 128.27mm)
Średnica obiektywu 2
Duża średnica Odzyskany 5.6 MOhms
Kolor LED ROX
Impedancja -55°C ~ 230°C
Ochrona ESD Axial
Obecny - katoda ±200ppm/°C
Porty miedziane Flame Proof, High Voltage, Safety
Contact Type 16W