DomProduktyRezystoryPrzekaźniki rezystancyjneROX5002M50FKF5P
ROX5002M50FKF5P Image
Obrazy mają charakter poglądowy Patrz Specyfikacje produktu
ROX5002M50FKF5P
Mfr# ROX5002M50FKF5P
Mfr. Dale / Vishay
Opis RES 2.5M OHM 1% 22.4W AXIAL
Status RoHs
Więcej informacji Więcej o Vishay Dale ROX5002M50FKF5P
Arkusze danych 1.ROX5002M50FKF5P.pdf
  2.ROX5002M50FKF5P.pdf
Wiadomość
Part Number ROX5002M50FKF5P
Producent Dale / Vishay
Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 0 pcs
Arkusze danych 1.ROX5002M50FKF5P.pdf 2.ROX5002M50FKF5P.pdf
Zakres Travel ±1%
Skala 0.310" Dia x 5.050" L (7.87mm x 128.27mm)
Średnica obiektywu 2
Duża średnica Odzyskany 2.5 MOhms
Kolor LED ROX
Impedancja -55°C ~ 230°C
Ochrona ESD Axial
Obecny - katoda ±100ppm/°C
Porty miedziane Flame Proof, High Voltage, Safety
Contact Type 22.4W