DomProduktyRezystoryPrzekaźniki rezystancyjneROX5001M50FHF5
ROX5001M50FHF5 Image
Obrazy mają charakter poglądowy Patrz Specyfikacje produktu
ROX5001M50FHF5
Mfr# ROX5001M50FHF5
Mfr. Dale / Vishay
Opis RES 1.5M OHM 1% 16W AXIAL
Status RoHs
Więcej informacji Więcej o Vishay Dale ROX5001M50FHF5
Arkusze danych 1.ROX5001M50FHF5.pdf
  2.ROX5001M50FHF5.pdf
Wiadomość
Part Number ROX5001M50FHF5
Producent Dale / Vishay
Opis RES 1.5M OHM 1% 16W AXIAL
Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 0 pcs
Arkusze danych 1.ROX5001M50FHF5.pdf 2.ROX5001M50FHF5.pdf
Zakres Travel ±1%
Skala 0.310" Dia x 5.050" L (7.87mm x 128.27mm)
Średnica obiektywu 2
Duża średnica Odzyskany 1.5 MOhms
Kolor LED ROX
Impedancja -55°C ~ 230°C
Ochrona ESD Axial
Obecny - katoda ±50ppm/°C
Porty miedziane Flame Proof, High Voltage, Safety
Contact Type 16W