DomProduktyRezystoryPrzekaźniki rezystancyjneROX4006M20JNF5
ROX4006M20JNF5 Image
Obrazy mają charakter poglądowy Patrz Specyfikacje produktu
ROX4006M20JNF5
Mfr# ROX4006M20JNF5
Mfr. Dale / Vishay
Opis RES 6.2M OHM 5% 16.8W AXIAL
Status RoHs
Więcej informacji Więcej o Vishay Dale ROX4006M20JNF5
Arkusze danych 1.ROX4006M20JNF5.pdf
  2.ROX4006M20JNF5.pdf
Wiadomość
Part Number ROX4006M20JNF5
Producent Dale / Vishay
Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 0 pcs
Arkusze danych 1.ROX4006M20JNF5.pdf 2.ROX4006M20JNF5.pdf
Zakres Travel ±5%
Skala 0.310" Dia x 4.050" L (7.87mm x 102.87mm)
Średnica obiektywu 2
Duża średnica Odzyskany 6.2 MOhms
Kolor LED ROX
Impedancja -55°C ~ 230°C
Ochrona ESD Axial
Obecny - katoda ±200ppm/°C
Porty miedziane Flame Proof, High Voltage, Safety
Contact Type 16.8W