DomProduktyRezystoryPrzekaźniki rezystancyjneROX40040M2FNF5P
ROX40040M2FNF5P Image
Obrazy mają charakter poglądowy Patrz Specyfikacje produktu
ROX40040M2FNF5P
Mfr# ROX40040M2FNF5P
Mfr. Dale / Vishay
Opis RES 40.2M OHM 1% 16.8W AXIAL
Status RoHs
Więcej informacji Więcej o Vishay Dale ROX40040M2FNF5P
Arkusze danych 1.ROX40040M2FNF5P.pdf
  2.ROX40040M2FNF5P.pdf
Wiadomość
Part Number ROX40040M2FNF5P
Producent Dale / Vishay
Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 0 pcs
Arkusze danych 1.ROX40040M2FNF5P.pdf 2.ROX40040M2FNF5P.pdf
Zakres Travel ±1%
Skala 0.310" Dia x 4.050" L (7.87mm x 102.87mm)
Średnica obiektywu 2
Duża średnica Odzyskany 40.2 MOhms
Kolor LED ROX
Impedancja -55°C ~ 230°C
Ochrona ESD Axial
Obecny - katoda ±200ppm/°C
Porty miedziane Flame Proof, High Voltage, Safety
Contact Type 16.8W