DomProduktyRezystoryPrzekaźniki rezystancyjneROX4001M50FNF5T
ROX4001M50FNF5T Image
Obrazy mają charakter poglądowy Patrz Specyfikacje produktu
ROX4001M50FNF5T
Mfr# ROX4001M50FNF5T
Mfr. Dale / Vishay
Opis RES 1.5M OHM 1% 16.8W AXIAL
Status RoHs
Więcej informacji Więcej o Vishay Dale ROX4001M50FNF5T
Arkusze danych 1.ROX4001M50FNF5T.pdf
  2.ROX4001M50FNF5T.pdf
Wiadomość
Part Number ROX4001M50FNF5T
Producent Dale / Vishay
Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 0 pcs
Arkusze danych 1.ROX4001M50FNF5T.pdf 2.ROX4001M50FNF5T.pdf
Zakres Travel ±1%
Skala 0.310" Dia x 4.050" L (7.87mm x 102.87mm)
Średnica obiektywu 2
Duża średnica Odzyskany 1.5 MOhms
Kolor LED ROX
Impedancja -55°C ~ 230°C
Ochrona ESD Axial
Obecny - katoda ±200ppm/°C
Porty miedziane Flame Proof, High Voltage, Safety
Contact Type 16.8W