DomProduktyRezystoryPrzekaźniki rezystancyjneROX40018M0GNF5
ROX40018M0GNF5 Image
Obrazy mają charakter poglądowy Patrz Specyfikacje produktu
ROX40018M0GNF5
Mfr# ROX40018M0GNF5
Mfr. Dale / Vishay
Opis RES 18M OHM 2% 16.8W AXIAL
Status RoHs
Więcej informacji Więcej o Vishay Dale ROX40018M0GNF5
Arkusze danych 1.ROX40018M0GNF5.pdf
  2.ROX40018M0GNF5.pdf
Wiadomość
Part Number ROX40018M0GNF5
Producent Dale / Vishay
Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 0 pcs
Arkusze danych 1.ROX40018M0GNF5.pdf 2.ROX40018M0GNF5.pdf
Zakres Travel ±2%
Skala 0.310" Dia x 4.050" L (7.87mm x 102.87mm)
Średnica obiektywu 2
Duża średnica Odzyskany 18 MOhms
Kolor LED ROX
Impedancja -55°C ~ 230°C
Ochrona ESD Axial
Obecny - katoda ±200ppm/°C
Porty miedziane Flame Proof, High Voltage, Safety
Contact Type 16.8W