DomProduktyRezystoryPrzekaźniki rezystancyjneROX400120MKNEM
ROX400120MKNEM Image
Obrazy mają charakter poglądowy Patrz Specyfikacje produktu
ROX400120MKNEM
Mfr# ROX400120MKNEM
Mfr. Dale / Vishay
Opis RES 120M OHM 10% 16.8W AXIAL
Status RoHs
Więcej informacji Więcej o Vishay Dale ROX400120MKNEM
Arkusze danych 1.ROX400120MKNEM.pdf
  2.ROX400120MKNEM.pdf
Wiadomość
Part Number ROX400120MKNEM
Producent Dale / Vishay
Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 0 pcs
Arkusze danych 1.ROX400120MKNEM.pdf 2.ROX400120MKNEM.pdf
Zakres Travel ±10%
Skala 0.310" Dia x 4.050" L (7.87mm x 102.87mm)
Średnica obiektywu 2
Duża średnica Odzyskany 120 MOhms
Kolor LED ROX
Impedancja -55°C ~ 230°C
Ochrona ESD Axial
Obecny - katoda ±200ppm/°C
Porty miedziane Flame Proof, High Voltage, Safety
Contact Type 16.8W