DomProduktyRezystoryPrzekaźniki rezystancyjneROX400100KJNEM
ROX400100KJNEM Image
Obrazy mają charakter poglądowy Patrz Specyfikacje produktu
ROX400100KJNEM
Mfr# ROX400100KJNEM
Mfr. Dale / Vishay
Opis RES 100K OHM 5% 16.8W AXIAL
Status RoHs
Więcej informacji Więcej o Vishay Dale ROX400100KJNEM
Arkusze danych 1.ROX400100KJNEM.pdf
  2.ROX400100KJNEM.pdf
Wiadomość
Part Number ROX400100KJNEM
Producent Dale / Vishay
Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 0 pcs
Arkusze danych 1.ROX400100KJNEM.pdf 2.ROX400100KJNEM.pdf
Zakres Travel ±5%
Wytrzymałość Metal Oxide Film
Inne nazwy Obsolete
Minimalny odcinek przekroju poprzecznego (Amin) mm² Axial
Skala 0.310" Dia x 4.050" L (7.87mm x 102.87mm)
Średnica obiektywu 2
Duża średnica Odzyskany 100 kOhms
Kolor LED ROX
Impedancja -55°C ~ 230°C
Ochrona ESD Axial
Obecny - katoda ±200ppm/°C
Porty miedziane Flame Proof, High Voltage, Safety
Contact Type 16.8W